Włodawa

Żelazny Triathlon w Okunince

Sport Sob. 10.06.2023 10:29:14
10
cze 2023

17 czerwca w Okunince nad Jeziorem Białym odbędzie się kolejna edycja Żelaznego Triathlonu, jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych. Idea Żelaznego Triathlonu zawiera w sobie dwa aspekty, połączenie sportu i historii. Zawody są przypomnieniem bohaterstwa Polskiego Podziemia Antykomunistycznego. Jest to żywa lekcja historii o Żołnierzach Wyklętych, którzy po wojnie zmagali się z komunistycznym totalitaryzmem.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja Żelaznego Triathlonu będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla zawodników, jak i dla licznie zgromadzonych kibiców. Wyjątkowy tor zawodów oraz atmosfera pełna sportowego ducha i rywalizacji stworzą niepowtarzalną klimat tego wydarzenia.

Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do udziału w Żelaznym Triathlonie, a także do wsparcia zawodników podczas ich wyczerpującej drogi do mety.

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia http://zelaznytriathlon.eu/.


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.