Włodawa

Syreny śpiew o Włodawie - poznaj historię wielkiej bohaterki i zdobądź nagrody

Region Czw. 16.11.2023 12:59:26
16
lis 2023

Już w najbliższą niedzielę, 19 listopada o godzinie 14:00 przy ławce pomnikowej Krystyny Krahelskiej we Włodawie rozpocznie się questing - edukacyjna gry terenowa. Włodawski quest przybliży między innymi postać Krystyny Krahelskiej, pozowała do pomnika syrenki w Warszawie.

Krystyna Krahelska pracowała jako pielęgniarka we Włodawie i była uczestniczką powstania warszawskiego. Niewiele osób wie, że to właśnie ona pozowała do pomnika syrenki w Warszawie.

Podczas wydarzenia zwiedzić będzie można synagogę, cerkiew i kościoły rzymskokatolickie, a także wczuć się w klimat wschodniego pogranicza trzech kultur. W spacerze będzie wirtualnie towarzyszyć Krystyna Krahelska.

Ci, którzy najszybciej pokonają trasę i poprawnie rozwiążą wszystkie łamigłówki, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: tablet, smartwatch i słuchawki bezprzewodowe.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy zapisać się pod adresem kontakt@questing.pl lub numerem telefonu 500 638 679.

Quest cały czas dostępny będzie także online dzięki aplikacji mobilnej „Questing - gry terenowe”.

Zadanie publiczne pn. „Podróżuj, odkrywaj Polskę - grywalizacja gier terenowych online” dofinansowano ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki.Źródło: Włodawa Miasto Trzech Kultur/Questing - wyprawa po skarb

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.