Włodawa

Śmiertelny wypadek w powiecie włodawskim. Nie żyje 33-letni kierowca

Region Czw. 28.09.2023 07:24:02
28
wrz 2023

27 września po północy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Siedliszczu. 33-letni kierujący Seatem na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pobliskie drzewa. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w Siedliszczu w gminie Wola Uhruska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec gminy Sawin kierując seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie, zjechał z drogi i ściął kilka drzew. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalili, że nie posiadał uprawień do kierowania.

Podróżujący z nim pasażer, 33-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Był nietrzeźwy. Miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
ALKOHOL Czw. 28.09.2023 04:57:20

... PROWADZI DO TEGO ....